Automatyczne skrzynie biegów

tematyczne o automatycznych skrzyniach biegów

Dzisiaj jest 23 wrz 2018 23:23

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: PROBLEM ZE SKRZYNIĄ AD4 1,6 8v
PostZamieszczono: 27 sty 2014 20:08 

Witam mam problem z autem Skrzynia AD4 Po nagrzaniu skrzynia wchodziła na 2 bieg i po wystygnięciu autko chodziło właściwie. Zrobiłem Generację skrzyni , termostat, sprawdzone wiązki itd. koszt całkowity wyniósł mnie ok 4 tyś. Okazało się żę auto dalej ma ten sam problem Mechanik zwala winę na problem silnika Nie wiem co robić. Podjął widocznie błędną diagnozę a auto dalej nie jeździ. co mam zrobić Gdzie jest przyczyna takiego zachowania skrzyni.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: Re: PROBLEM ZE SKRZYNIĄ AD4 1,6 8v
PostZamieszczono: 28 sty 2014 17:35 
Administrator

Jakie są błędy? Czy sprzęgło było regenerowane?

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 02 lut 2014 12:53 

jakie błędy w nim były , to trudno mi powiedzieć. RS Service z Wola Cicha 150 Wszystko ukrywają nic konkretnie nie mówią. Jutro pojadę i i wezmę wszystkie dok. odnośnie auta. Firma w/w zajmuje się profesjonalnie ze skrzyniami automatycznymi. Nie wiem czemu tak podeszli do tej sprawy, jutro dowiem się czy wszystko zrobili i zapytam się o reg. sprzęgła. Ponoć - mówią że problem tkwi w hydraulice ale założyli mi inną i tak samo działa jak na starej. czyli takie auto im zawiozłem z tym problemem a oni zrobili regenerację skrzyni i skasowali odpowiednio. Zastanawiam się czy po jutrzejszej rozmowie o wyłudzeniu pieniędzy na naprawę skierować sprawę do Prokuratury. Dziękuję za odp. jutro przekażę jakie błędy były i czy sprzęgło wyregulowali. Pzd.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 03 lut 2014 15:37 

pietro76 pisze:
RS Service
Firma w/w zajmuje się profesjonalnie ze skrzyniami automatycznymi. Nie wiem czemu tak podeszli do tej sprawy

Z moją skrzynią AL4 też sobie nie poradzili a wielokrotnie próbowali... W końcu, w sytuacji kiedy przez dłuższy czas nie udało mi się z nimi umówić na kolejną wizytę, znalazłem człowieka, który "od strzału" skutecznie usnuął problem. Ja z usług panów z RS Service na pewno więcej nie skorzystam.

--
G.

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 08 lut 2014 13:50 

Witam Ja oddałem im auto aby odzyskać 700zł bo założyli mi hydraulikę gdzie dopłaciłem. Odzyskam i sprawę kieruję do sądu. Dowiedziałem się od innych mechaników że przyczyną jest sprzęgło, a oni źle zregenerowali skrzynię. Po wyjeździe z warsztatu i otrzymaniu w/w kwotę Dam im ultimatum 2 dni Zwrot całej kwoty lub naprawy w dwa dni. Odezwę się jak odbiorę / mówią że w Poniedziałek.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]