Automatyczne skrzynie biegów

tematyczne o automatycznych skrzyniach biegów

Dzisiaj jest 17 sie 2018 21:24

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Regulamin forum

Witam Cię bardzo serdecznie . Założyliśmy to forum z myślą o użytkownikach aut z automatycznymi skrzyniami biegów . Chcemy przybliżyć zasadę działania skrzyń automatycznych , jednocześnie włączając do zabierania głosu wszystkich , którzy mają coś do powiedzenia w tej materii . Szczególnie zapraszamy do aktywnego odwiedzania tego forum wszystkich tych , którzy zajmują się naprawą skrzyń automatycznych lub prowadzą firmy związane z tą branżą . Wasze doświadczenie będzie bardzo pomocne w rozwiązywaniu problemów internautów , gdyż jest poparte niejednokrotnie wieloma latami doświadczeń .
Chcemy podzielić forum na marki , aby każdy łatwo mógł znaleźć to co go interesuje . Jeszcze raz zapraszamy do odwiedzania i zabierania głosu na tym forum .
Zespół firmy Auto Józefów

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Multitronic ciągnie na hamulcu
PostZamieszczono: 24 sty 2018 12:03 

Witam, mam możliwość kupienia audi a6 c5 z 2000 roku z silnikiem 2.8 i skrzynią multitronic (tego się obawiam), po oględzinach i jeździe próbnej, skrzynia chodzi bardzo przyjemnie, właściciel wymienił ją, ponieważ, gdy dojeżdża się do świateł, skrzynia dalej sama ciągnie, samochód zaczyna szarpać i trzeba szybko przerzucić na Neutral, żeby nie zgasł silnik. po wymianie skrzyni dalej to samo. Ktoś może wie co może być przyczyną i jaki czeka mnie ewentualnie wydatek? Na diagnostyce podali mi błąd "kontrola poślizgu sprzęgła w skrzyni". Z góry bardzo dziękuję za jakąkolwiek pomoc i pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: Re: Multitronic ciągnie na hamulcu
PostZamieszczono: 26 sty 2018 13:22 
Administrator

Jeśli jeszcze nie kupiłeś tego multitronica to nie kupuj! ;) To najlepsza rada :) Natomiast jak już jesteś właścicielem to najprawdopodobniej trzeba zmieić luz na tarczkach sprzęgłowych

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 26 sty 2018 20:14 

Rozumiem, duży koszt takiej zabawy? Niestety, zdecydowałem się na ten samochód ;-)

Offline Wyświetl profil  

PostZamieszczono: 13 lut 2018 13:34 
Administrator

Zmaina pakietu to niedroga inwestycja. Koszt około 1200zł

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]