Automatyczne skrzynie biegów

tematyczne o automatycznych skrzyniach biegów

Dzisiaj jest 21 sie 2018 00:32

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Regulamin forum

Witam Cię bardzo serdecznie . Założyliśmy to forum z myślą o użytkownikach aut z automatycznymi skrzyniami biegów . Chcemy przybliżyć zasadę działania skrzyń automatycznych , jednocześnie włączając do zabierania głosu wszystkich , którzy mają coś do powiedzenia w tej materii . Szczególnie zapraszamy do aktywnego odwiedzania tego forum wszystkich tych , którzy zajmują się naprawą skrzyń automatycznych lub prowadzą firmy związane z tą branżą . Wasze doświadczenie będzie bardzo pomocne w rozwiązywaniu problemów internautów , gdyż jest poparte niejednokrotnie wieloma latami doświadczeń .
Chcemy podzielić forum na marki , aby każdy łatwo mógł znaleźć to co go interesuje . Jeszcze raz zapraszamy do odwiedzania i zabierania głosu na tym forum .
Zespół firmy Auto Józefów

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: 5HP24 -nie mam juz pomysłów
PostZamieszczono: 28 maja 2017 22:00 

Witam , rok temu padła mi skrzynia w a8d2 5hp24 oddalem ja na remont kapitlany do firmy pod Poznaniem przyczyna zerwany kosz forwardu , po odbiorze auta był problem ze wsecznym kopało- poprawili było ok , po dłuższym testowaniu auta ciągle wywalało błąd 17125
VAG COM 311.2:
17125 - Torque Converter Clutch Circuit Performance or Stuck Off.
P0741 - 35-00 - -

konwerter miałem regenerowany na miejscu , zmieniono go na inny problem był nadal ten sam , zmieniono / regulowano zaworki, podmieniono płytę sterującą , problem był nadal, na gwarancji zdecydowałem się zamówić konwerter regenerowany w ZF błąd wypada nadal lecz o wiele rzadziej .... , dodam też że 3-krotnie zmieniałem olej podczas tych zabaw ...

nie chce wydawać więcej hajsu , auto jeździ poprawnie a błąd wywala i tak
bardzo prosze o pomoc gdyż nie mam już sił w tym temacie....

najśmieszniejsze jest to ze przejechałem juz niezliczoną ilość kilometrów z vagiem obok i nigdy nie byłem świadkiem żeby ten błąd wyskoczył czy tez po dziwniejszym zachowaniu skrzyni(szarpniecie itp) skan i nic, moge pałować auto również nic, jazda na drive czy tip bez zmian , a jade do sklepu wracam skan i bam! błąd wisi , albo po 1000 km zero błędów jazda w trasie / miescie korkach itp i nic po czym po jakims czasie kontrolnie skanuje auto i blad jest ...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: Re: 5HP24 -nie mam juz pomysłów
PostZamieszczono: 06 wrz 2017 12:57 
Administrator

Stawiałbym na komputer.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]